מצד אחד המשטרה טוענת כי האסירה ומשפחתה עומדים גם מאחורי מועדון "הפלאזה", שנסגר בינואר האחרון ומבקש בימים אלה רישיון עסק חדש. מצד שני, הפרקליטות לא העלתה את הטענה הזו בוועדת השחרורים שקיצרה את עונשה של האסירה

למרות התנגדות הפרקליטות, ועדת השחרורים שליד כלא מעשיהו אישרה שחרור מוקדם למנהלת מועדון החשפנות המיתולוגי "הבורסה" שנשפטה למאסר של שנתיים על עבירות מסים.

האסירה היתה בת הזוג של שמעון שחר, מייסד המועדון שנפתח בתחילת שנות ה-90. שחר נפטר בשנת 2013 אבל בת הזוג שחיה איתו במשך 15 שנים היתה דומיננטית בניהול המועדון שנרשם על שמות אנשי קש. ביוני 2019 היא נשפטה לשנתיים מאסר על זיוף פנקסי חשבונות והשמטת הכנסה של שני מיליון שקל מניהול המועדון בשנים 2010-2013. לגזר הדין שלה נוסף חודש מאסר אחד בגין תיק נוסף, מאוחר יותר, של סרסרות והחזקת מקום לזנות במועדון חדש (TLV) שפתחה ברחוב המסגר בשנת 2017. העונש בתיק השני היה שישה חודשי מאסר, אך רק חודש אחד במצטבר למאסר שכבר ריצתה.

עקב נוהל ועדות השחרורים, ההחלטה הותרה לפרסום ללא פרטי האסירה, למרות הפרסום שניתן בעבר לתיק. עד לשחרורה המלא נותרה שנה, אבל האסירה, באמצעות עו"ד קובי מרגולוב, הציגה לוועדת השחרורים בראשות השופט שלמה איזקסון תוכנית של הרשות לשיקום האסיר (רש"א) התומכת בשחרורה, ואת דוחות שב"ס על התנהגותה החיובית בכלא וחוות הדעת הסוציאליות המעידות על שיתוף הפעולה שלה בהליכי הטיפול.
לכתבה המלאה לחץ כאן