״האיחוד שלנו נותן את הכוח המשולש בפן הצבאי, המבצעי והפלילי״, מסביר עו״ד קובי מרגולוב. ״כל אחד תורם מניסיונו לטובת הלקוח, וכולם יחד נלחמים עבורו. משרדנו הוא הוכחה שהשלם עולה על סכום חלקיו״

איך זה התחיל?

עו״ד קובי מרגולוב: ״אני מאמין שהשותפות הכי טובה מבוססת על חברות. כמו שאומרים, 'עסקים עושים עם חברים'. אילן ואני מכירים משנת 1999, הוא זה שקיבל אותי לפרקליטות הצבאית כשעוד הייתי עתודאי צעיר ללא דרגות. את אלון הכרתי לפני 13 שנה, ומאז אנחנו בקשר חברי ומקצועי".

מה השאיפה?

עו"ד אילן כץ: ״אנחנו רוצים שכל לקוח יפגוש את שלושת השותפים שיוכלו לייצג אותו בבית המשפט ויהיו מעורבים בתיק ובקיאים בכל הפרטים. כפועל יוצא, כל לקוח מקבל פי שלושה מאמץ, ידע ומקצועיות. אנחנו לא שולחים עורכי דין שכירים או מתמחים להופיע במקומנו״.

עו"ד אלון הראל: "האני מאמין שלנו הוא להיות משרד עוצמתי עבור לקוחותינו, ולא פחות מכך גם מוקד ידע וייעוץ בתחום הפלילי. לא מדובר רק ב'משרד עורכי דין משגשג'. אני רואה בתפקידנו גם שליחות חינוכית. במסגרת פעילות המשרד אנחנו מתכוונים גם להקדיש מזמננו ולהרצות לפני בני נוער העומדים להתגייס כדי להקנות להם ידע במשפט הצבאי הפלילי עוד טרם גיוסם ולקראתו. הילדים האלה לא באמת יודעים כיצד בהיסח דעת הם יכולים להיקלע לצרות ברגע שיהפכו לחיילים".

עו"ד קובי מרגולוב: "ניסיוני המשולב בתחום החקירות והמשפט מאפשר לנו להעניק ללקוחות שירותי ייחודי".

למעבר לכתבה המלאה לחץ כאן